New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport

  • 52 m²

Om van uw vakantie in Marrakesh te genieten, verblijf in New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport Marrakesh appartementen, gelegen binnen een autorit van 15 minuten van Theâtre Royall en binnen 7 km van het Marrakech Museum. Het appartement is gelegen op afstand van 4 km van van Marrakesh treinstation en binnen handbereik van Anciene terminus Mhamid L12 busstation.

Het appartement biedt 2 slaapkamers aan.

Deze accommodatie biedt een kitchenette.

Dit appartement is binnen 20 minuten rjden weg van het Museum Dar Si-Saïd te vinden. Het Musée Yves Saint Laurent Marrakech ligt op afstand van 8 km van de accommodatie. New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport appartementen zijn op 5 km van de luchthaven Marrakech Menara gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport Marrakesh
Appartement a 10 min de l aeroport de marrakech
Mobiele prijsaanbieding

Appartement a 10 min de l aeroport de marrakech

8.7
Fantastisch 23 beoordelingen
222 m van de accommodatie
USD 76 USD 68
per nacht
Airport Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Airport Apartment

233 m van de accommodatie
USD 62 USD 56
per nacht
Chiko Appart
Mobiele prijsaanbieding

Chiko Appart

7.0
Goed 1 beoordeling
311 m van de accommodatie
USD 40 USD 36
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport appartement?
      Populaire plekken in de buurt van New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport appartement zijn onder andere het El-Badipaleis, het Cyberpark Arsat Moulay Abdeslam, de Ali Ben Youssef Medersa.
    • ❓
      Welke betaalmethoden accepteert New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport appartement?
      New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Mastercard
    • ❓
      Biedt New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport appartement parkeergelegenheid?
      New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport appartement biedt privéparkeren voor de gasten.
    • ❓
      Biedt dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt draadloos internet.
    • ❓
      Is er een keuken in New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport appartement?
      Bij New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport appartement kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een waterkoker en een koelkast.
    • ❓
      Wat is de afmeting van New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport appartement?
      New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport appartement meet 52 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    New Apart Marrakech 2 Br-5 Mn From Airport Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten